ارسال پیامک تبلیغاتی
ارسال پیامک تبلیغاتی

سامانه ارسال پیام کوتاه همیشه سبز : ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی
تبلیغات با پیامک ارزان، فراگیر، ماندگار،هوشمندانه، هر زمان که شما بخواهید قابل تغییر است و کارکرد این نوع تبلیغات بخصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. گروه توسعه و فناوری رسامهر نرم افزار تحت وب ارسال پیامک انبوه  به شما ارائه می دهد تا بر اساس کدپستی؛ جنسیت؛ سن و یا موقعیت مکانی به مخاطبان خود هدفمند و هوشمندانه پیامک دهید .

چرا یک سامانه پیام کوتاه نیاز کسب و کار شماست ؟

به زبانی ساده هر کسب و کاری نیاز به اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان خود دارد . امروزه اکثر افراد تلفن همراه خود را همواره برای پیغام های جدید بررسی میکنند و از این رو شما می توانید از طریق پیام کوتاه محصولات جدید, اطلاعیه ها , و یا حتی فروش های ویژه خود را به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید . سامانه همیشه سبز امکان دسته بندی شماره مشتریان همراه با نام ایشان را داراست که به شما این امکان را میدهد تا برای دسته خاصی از مشتریان و یا همه آنها پیامک ارسال کنید .

با خیال راحت سفارش دهید , تضمین کیفیت بالای خدمات

در صورت عدم رضایت تا ۷ روز پس از ثبت نام کل مبلغ پرداختی بابت پنل و همچنین باقی مانده موجودی به شما برگشت داده خواهد شد .

خدمات وب سرویس رایگان برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان

در اکثر موارد نگاهی که به سامانه های ییامکی می شود وجهه تبلیغاتی و یا ارسال پیام های انبوه در سطوح مختلف مانند ارسال بر اساس کد پستی یا پیش شماره است ولی کمتر به بخش اطلاع رسانی ( نه به معنای تبلیغات )‌به آن پرداخته نشده است . گروه همیشه سبز این افتخار را دارد که با توسعه سامانه خود و عرضه وب سرویس برای سامانه پیام کوتاه خود امکان اتصال آن به سامانه های نرم افزاری دیگر توسط برنامه نویسان را دارا می باشد.

سامانه پیام کوتاه همیشه سبز در آزمایشگاه خود اقدام به انتشار و پلاگین های نرم افزارهای محبوب تحت وب را برنامه نویسی نموده است .

برخی ویژگی های کلی سامانه پیام کوتاه همیشه سبز  در یک نگاه:

– تضمین کیفیت بالای خدمات با بازپرداخت مبلغ درصورت عدم رضایت شما ! ( تا ۷ روز )
–  کارکرد همزمان با ۵ اپراتور
– ارسال پیامک همزمان چند هزار پیامک در دقیقه
– ارسال انبوه پیامک براساس کدپستی
– ارسال انبوه به شماره های دائمی و شماره های اعتباری
– ارسال پیامک های هدفمند تبلیغاتی بر اساس جنسیت، سن به تفکیک شهر و استان های کشور
– ایجاد امکان ارسال پیامک به آینده،
– نظرسنجی ( ماننده برنامه ورزشی ۹۰ )
– منشی پیامکی خودکار ( مثلا: با ارسال  عدد ۱ به شماره شما آدرس و شماره تلفن محل کسب وکارتان بصورت خودکار برای مشتری ارسال شود)
– ارسال سررسید پیامکی ( مثلا: یادآوری زمان وصول چک، موعد ملاقات های کاری و شخصی و یا ارسال متنی در تاریخ و زمان خاص بصورت خودکار )
– ایجاد مسابقه ( همانند مسابقات تلویزیونی رایج با امکانات بیشتری مانند پاسخ خودکار پس از دریافت جواب و یا قابلت دریافت چند جواب از یک شماره و قرعه کشی از میان پاسخ های صحیح .)
– دفترچه تلفن اختصاصی با گروه بندی
– برگشت هزینه SMS های ارسال نشده به هر دلیل مانند خاموش بودن گوشی مشترک، قطعی خط و..(Fail)به پنل شما ( در صورت ارسال با خطوط ۲۰۰۰ )
– قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و بدون نیاز به اتصال مداوم به اینترنت یا کامپیوتر
– امکانات بسیار متنوع سامانه با طراحی بسیار جذاب و  استفاده از تکنولوژی AJAX و کتابخانه ی JQUERY برای JAVASCRIPT ..
– ارسال انبوه پیامک برگشت هزینه SMS های ارسال نشده به هر دلیل مانند خاموش بودن گوشی مشترک، قطعی خط و.. (Fail)به پنل شما ( در صورت ارسال با خطوط ۲۰۰۰ )
– دریافت پیامک بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته کاملا رایگان ( در صورت سفارش خط اختصاصی )

چگونگی سفارش پنل :

جهت سفارش پنل لطفا پس از ثبت نام از طریق این لینک (‌کلیک کنید)‌ با واحد فروش تماس بگیرید .

[easy-pricing-table id=”2330″]